Tony Iommi szívesen kihozná az utolsó Black Sabbath-albumnak azt a verzióját, amihez még nem nyúlt hozzá Rick Rubin

2025.07.09. 08:26, srecorder

A hétvégén elbúcsúzó zenekar tagjai elárulták, mi bajuk a 13-nel, és van-e esély még egy utolsó utáni Sabbath-albumra.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/07/09/tony_iommi_szivesen_kihozna_az_utolso_black_sabbath-albumnak_azt_a_verziojat_rick_rubin
Tony Iommi szívesen kihozná az utolsó Black Sabbath-albumnak azt a verzióját, amihez még nem nyúlt hozzá Rick Rubin
süti beállítások módosítása