„Rózsaszín zajban nem hallod, ha baj van” – itt a Rottenbiller új dala Péterfy Borival

2026.05.13. 09:55, srecorder

Lendületes, táncos dallal jelentkezik az egykori Hangmás- és Black Bartók-gitáros Pogár László szólóprojektje, amelyben Péterfy Bori szenvedélyes énekhangja is jól érvényesül. Premier!

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/05/13/rozsaszin_zajban_nem_hallod_ha_baj_van_itt_a_rottenbiller_uj_dala_peterfy_borival
„Rózsaszín zajban nem hallod, ha baj van” – itt a Rottenbiller új dala Péterfy Borival

Krimizene scratch-szólóval és félrement szerelemmel: a Rottenbiller-projektet a Black Bartók gitárosa, Pogár László hívta életre, és új dala, a Forró nyomon megint egészen más, mint az előző volt. Premier!

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/11/07/_nagy_szavak_kicsi_tettek_itt_a_rottenbiller_uj_dala_temesi_blankaval_es_dj_venommal
„Nagy szavak, kicsi tettek” – Itt a Rottenbiller új dala Temesi Blankával és DJ Venommal

A Black Bartók gitárosa, Pogár László az elmúlt években beleszeretett a jazzbe, újratanult gitározni, és megszületett a Rottenbiller, amelynek minden dalát más énekli. Készült már dal Minda Endrével, Járai Márkkal és Sívó Dániellel (egyet pedig Laci maga énekelt), most pedig itt az ötödik szám, az…

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/10/03/mi_van_ha_orokke_esni_fog_itt_a_rottenbiller_uj_dala_sallai_lacival
„Mi van, ha örökké esni fog?” – Itt a Rottenbiller új dala Sallai Lacival
süti beállítások módosítása