Kiss Tibi a Pop Eye magazinnak adott villáminterjút, amelyben elmesélte, hogy a Metallica tagjai már fél éve kiszúrták maguknak a Quimby számát, amit szombaton előadtak a Puskásban.

Kiss Tibi a Pop Eye magazinnak adott villáminterjút, amelyben elmesélte, hogy a Metallica tagjai már fél éve kiszúrták maguknak a Quimby számát, amit szombaton előadtak a Puskásban.
„Oh come on, I wanna go surfing!” – énekelte vidám nyári slágerében a The Drums. De nem 2010-ben bukkant fel az első zenekar, amelynek tagjai a megszokottól eltérően értelmezték a világot jelentő deszkák fogalmát – és még csak nem is hatvanas évek surfpopjára gondolunk, amelynek képviselői közül…