„Keletiből integetek annak, aki menekül” – itt a moszkvatér új dala, a MI A BAJ?

2026.02.13. 17:19, srecorder

A moszkvatér új dala zaklatott alterrock az elvándorlásról. Premier!

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/02/13/keletibol_integetek_annak_aki_menekul_itt_a_moszkvater_uj_dala_a_mi_a_baj
„Keletiből integetek annak, aki menekül” – itt a moszkvatér új dala, a MI A BAJ?

Ne állj szóba angyalokkal, mert nem léteznek. Körülölel a fosszíliám. Nem csalódok senkiben, mert tudom, hogy milyenek. Mondok neked valamit, ami a valóságtól elszakít. Lappangós, svungos, pityókás, apokaliptikus. Papucsszaggató királykisasszonyok, féreglyuk diszkó, Fibonacci parádé. A Recorder új…

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/07/17/ne_allj_szoba_idegenekkel_mert_lehet_hogy_kedvesek_rec_hu
Ne állj szóba idegenekkel, mert lehet, hogy kedvesek - Rec.hu
süti beállítások módosítása