„Az öregek megmutatták, hogy kell visszatérni” – A Wall of Sleep kedvenc 2025-ös zenéi

2026.01.17. 12:18, soostamas

Baszó rock 'n' roll, régi vágású ikergitárok, tökéletes edzőtermi zenék, és a rock legfeketébb fehér hangja a Wall of Sleep tavalyi favoritjai között.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/01/17/az_oregek_megmutattak_hogy_kell_visszaterni_a_wall_of_sleep_kedvenc_2025-os_zenei
„Az öregek megmutatták, hogy kell visszatérni” – A Wall of Sleep kedvenc 2025-ös zenéi

Közel 20 év után újra összeáll az agyas, matekos hardcore hazai legendája, a Leukémia, akik – a Guppi-Oltyán-Jancsics – trióban hajlítják meg a fejeket január 4-én az Instantban. Az egyetlen koncertre szóló visszatérésről a basszusgitáros Jancsics Dáviddal ültünk le beszélgetni, de aztán átdumáltuk…

tovább →
https://recorder.blog.hu/2024/11/10/leukemia_interju_jancsics_david_oltyan_laszlo_guppi_ujjaalakulas_koncert_instant
„Nem a nosztalgia szó a legjobb arra, hogy felmegyünk a színpadra és letépjük a fejét mindenkinek” – Leukémia-interjú

Temetetlen múlt címmel új lemezt adott ki a magyar hardcore alapzenekara, az AMD. A megújult felállásban játszó csapattal átbeszéltük a lassan 35 éves történetüket, a punk mellé a nyolcvanas évek végén berobbanó hardcore hazai aranykorát, a már a rendszerváltás előtt megindult nyugati turnézásukat,…

tovább →
https://recorder.blog.hu/2021/10/20/_tetszett_nekik_az_a_nyers_balkani_ero_amit_kepviseltunk_amd-interju
„Tetszett nekik az a balkáni nyers erő, amit képviseltünk” – AMD-interjú
süti beállítások módosítása