„Ha elmondhatnám, hogy kell észnél lenni, egyből szétcsúsznál” – itt a Burána első klipje

2026.05.08. 09:14, srecorder

A DLRM és a MADMIKE tagjai megalapították azt a zenekart, amiben tinédzserként mindig is játszani akartak. Premier! 

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/05/08/ha_elmondhatnam_hogy_kell_esznel_lenni_egybol_szetcsusznal_itt_a_burana_elso_klipje_premier
„Ha elmondhatnám, hogy kell észnél lenni, egyből szétcsúsznál” – itt a Burána első klipje
süti beállítások módosítása