Aztán elkezdett száradni minden – büszke gyalogos-klippremier

2026.06.01. 07:21, srecorder

A nyár első napján debütál Fejős Ádám meteorológus-dalszerző projektjének harmadik videója, amely a kiszáradt tó című dalhoz készült. A klip 6 napja forgott a kritikus állapotban lévő Velencei-tónál, ezért egyfajta ökológiai vészhelyzet-jelentésként is megállja a helyét. De azért annál jóval több.…

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/06/01/aztan_elkezdett_szaradni_minden_buszke_gyalogos_klippremier
Aztán elkezdett száradni minden – büszke gyalogos-klippremier

Emlékeztek még a csávóra, aki eldobolt egy Beatles-dalt az időjárás-jelentésben? Fejős Ádám több, mint két évtizednyi dobolás után eladta az autóját, és szólóprojektbe kezd büszke gyalogos néven. Az első dal címe: innen indulunk.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/09/18/pszichedelikus_artpop_a_meteorologus-dobostol_itt_a_buszke_gyalogos_elso_dala
Pszichedelikus art-pop a meteorológus-dobostól – itt a büszke gyalogos első dala
süti beállítások módosítása