Az Arzenál és a Turbina is kint lesz a Szigeten

2026.04.21. 10:49, srecorder

A fesztivál elektronikus zenei háromszöge, a Delta District egyik csúcsán, az idén Der Klub néven jelentkező helyszínen a hazai techno szcéna népszerű találkozóhelye, az Arzenál, valamint a nemrég újranyitott Turbina csapata formálja az underground elektronika egyedi klubélményét.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2026/04/21/az_arzenal_es_a_turbina_is_kint_lesz_a_szigeten
Az Arzenál és a Turbina is kint lesz a Szigeten

Szabad dobolás + túlvilági ének = Hiedelem a Trafó összművészeti fesztiválján.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2025/09/27/az_eroszak_vege_vasarnap_pandi_balazs_es_csihar_attila_az_arzenalban
Az erőszak vége – Vasárnap Pándi Balázs és Csihar Attila az Arzenálban!

Stella Bossi, az acid techno mémkirálynője a Techno Art bulisorozat keretében lép fel december 16-án az Arzenálban.

tovább →
https://recorder.blog.hu/2022/12/16/ma_este_stella_bossi_az_arzenalban
Ma este Stella Bossi az Arzenálban!
süti beállítások módosítása