Travis Scott exkluzív bulit tart a BL-döntő után a Barba Negrában

2026.05.28. 13:01, srecorder

travis-scott-pictures-zlzncvkfjt27funz.jpg

Travis Scott lesz a fő fellépő és házigazda a szombati döntő afterpartyján, amin Pogány Induló és Beton.Hofi is játszik majd.

Május 30-án a csepeli Barba Negrában tart nagyszabású házibulit az amerikai rapper Rozante Aperitivo támogatásával. A szervezők azt ígérik, hogy a Barbát egy igazi amerikai klubbá varázsolják át, amin a fő esemény Travis Scott fellépése lesz DJ Luckyval, előtte Beton.Hofi és Pogány Induló is színpadra lép, és utóbbi producere, Zomblaze is tol egy dj-szettet.

A jegyvásárlás tegnap indult, hatalmas sorban állással, és az early bird jegyek el is fogytak, de 49000 Ft-ért még kaphatók teljes árú belépők ide kattintva. (A Barba Negra nyáron, a falak megnyitásával kb. 6000 fősre bővíthető.) A várható menetrend: 

17:00 — Kapunyitás
20:00 — ARTHEON
21:30 — BINHKY
22:40 — ZOMBLAZE
00:00 — POGÁNY INDULÓ
00:30 — BETON.HOFI
01:00 — TRAVIS SCOTT with DJ LUCKY
02:00 – 04:00 — NIKI BELUCCI

A Bajnokok Ligája döntője előtt pedig a The Killers ad egy negyedórás minikoncertet a Puskás Arénában, amit az UEFA YouTube-csatornáján is lehet majd követni.

https://recorder.blog.hu/2026/05/28/travis_scott_exkluziv_bulit_tart_a_bl-donto_utan_a_barba_negraban
Travis Scott exkluzív bulit tart a BL-döntő után a Barba Negrában
süti beállítások módosítása