Ilyen volt a 5 Seconds of Summer az MVM Dome-ban – fotógaléria

2026.05.12. 11:53, srecorder

dsc_0204_1.jpg

Az ausztrál szupersztár popcsapat tagjai három évvel az arénás koncertjük után, az MVM Dome-ban mutatták be Everyone’s a Star! című új lemezüket április végén. Kósa Zsolt ott volt, és fotózott.

dsc_0015_2.jpg

dsc_0043_2.jpg

dsc_0050_4.jpg

dsc_0058_2.jpg

dsc_0077_2.jpg

dsc_0082_3.jpg

dsc_0087_3.jpg

dsc_0091_2.jpg

dsc_0130_4.jpg

dsc_0139_1.jpg

dsc_0149.jpg

dsc_0158.jpg

dsc_0162_3.jpg

dsc_0171_1.jpg

dsc_0176_1.jpg

dsc_0180_1.jpg

dsc_0184_2.jpg

dsc_0244_1.jpg

dsc_0276_6.jpg

dsc_0278_1.jpg

dsc_0302_2.jpg

dsc_0309_3.jpg

dsc_0323_2.jpg

dsc_0331.jpg

dsc_0337_2.jpg

dsc_0358_2.jpg

dsc_0405_3.jpg

dsc_0423_1.jpg

dsc_0446.jpg

https://recorder.blog.hu/2026/05/12/ilyen_volt_a_5_seconds_of_summer_az_mvm_dome-ban_fotogaleria
Ilyen volt a 5 Seconds of Summer az MVM Dome-ban – fotógaléria
süti beállítások módosítása